Home / Showbiz / Sinani jo veç këngëtar, por edhe një gjysh i mrekullueshëm (Foto)

Sinani jo veç këngëtar, por edhe një gjysh i mrekullueshëm (Foto)

Sinan Vllasaliu është njëri ndër këngëtarët më të njohur e më të dashur për publikun.

Përveç angazhimeve e mbrëmjeve muzikore, Sinanin mund ta shihni edhe si një familjar e një gjysh shumë i përkushtuar.

Është ky nipi i tij Jani i cili e ka mbushur plot lumturi jetën e Sinanit.

Në këto momente Sinani është në Ulqin së bashku me bashkëshorten dhe nipin e tij.

Sinani atje ka shkuar për pushime por sipas burimeve të Express ai edhe do të performoj.

Në këtë udhëtim Express Rozë mëson se së bashku me familjen Vllasaliu, është edhe mikja e ngushtë e tyre këngëtarja Vjollca Haxhiu.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *