Home / Lajme / Maqedoni / Strategji e re për sferën audiovizuele mediale

Strategji e re për sferën audiovizuele mediale

Agjencia për shërbime audio dhe audiovizuele mediale (ASHAAM) do të përpunojë strategji  për sferë audiovizuele mediale për periudhën 2018-2022.

Aktivitetet për fillim të përgatitjes së strategjisë do të paralajmërohen sot në takim të ASHAAM.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *