Home / Showbiz / Stresi një i dashur përrallash, shikoni çfarë bën në rrugë për vajzën e zemrës (Video)

Stresi një i dashur përrallash, shikoni çfarë bën në rrugë për vajzën e zemrës (Video)

Reperi shqiptar ‘nuk isht bërë i gjallë për një kohë të gjatë’.

Stresi me sa duket ka gjetur një të dashur të re dhe është vetëshpallur ‘Romeo i kohëve moderne’

“I këpusim live, nuk çojmë  buqeta. Romeo i kohëve moderne”, shkruan ai krah videos teksa e dashura e filmon duke këputur lule për të.

Edhe këtë herë Stresi nuk ka zbuluar fytyrën e të dashurës. Por përderisa ka bërë këtë gjest kaq romantic për ‘Zhuljetën’ e tij duket se reperi këtë herë ka gjetur dashurinë.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *