Home / Lajme / Botë / Sulm në Teksas, theren disa persona

Sulm në Teksas, theren disa persona

Disa njerëz janë therur në Universitetin e Teksasit në Austin dhe një i dyshuar është arrestuar, ka njoftuar policia lokale e këtij qyteti.

Nga ky sulm raportohet të ketë vdekur një person dhe ngjarja ka ndodhur afër një palestre në kampusin universitar.

Universiteti ka këshilluar studentët të evitojnë zonën ku ka ndodhur sulmi.

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *