Home / Lajme / Kronika e zezë / Sulmohet një person në Kumanovë

Sulmohet një person në Kumanovë

Dje pasdite ora 16 në rrugën “Mosha Pijade”, personi D.P. (23) nga Kumanova pa ndonjë shkas është sulmuar fizikisht nga personat М.Т. (25) dhe М.P. (35), të dy nga Kumanova.

 Me këtë rast, M.T. i ka shkaktuar plagë me thikë në kokë, mbi veshin e majtë. D.P. me veturë të emergjencës është transferuar në spitalin e Kumanovës.

Gjithashtu lexo

LSDM: Së shpejti ligj për zgjidhjen e statusit të 3.000 të të falimentuarve

LSDM-ja sot njoftoi se janë hequr të gjitha pengesat dhe se së shpejt do të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *