Home / Lajme / Maqedoni / Sulmohet një vozitës në Shkup, hajdutët i’a marrin makinën

Sulmohet një vozitës në Shkup, hajdutët i’a marrin makinën

Dy persona mbrëmë rreth orës 2 pas mesnate në bulevardin “Goce Dellçev” kanë sulmuar një vozitës dhe i’a kanë marrë makinën,

 

Siç informojnë nga MPB, sulmuesit me makinën “Rover” me targa të panjohura i’a kanë ndërprerë rrugën B.D e kanë nxjerrë nga makina e tij “Daevo”, e kanë sulmuar fizikisht, i’a kanë marrë makinën dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Nga MPB thonë se po ndërmarrin masa për zbardhjen e plotë të rastit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *