Home / Showbiz / Surprizë nga Greta, ja me kë po sjell këngë (VIDEO)

Surprizë nga Greta, ja me kë po sjell këngë (VIDEO)

Bashkëpunimi i radhës vjen mes Greta Koçit dhe reperit Genc Prelvukaj!

Lajmi është bërë i ditur nga vetë këngëtarja nga Shqipëria, e cila ka postuar një video të shkurtër në llogarinë e saj në Instagram, për të zbuluar surprizën,

Greta nuk ka dhënë më shumë detaje në lidhje me këtë problemm.

E ky bashkëpunim nuk i  vetmi për Gencin, ai paralajmëroi edhe një me Mimoza Shkodrën, kënga e të cilëve pritet të publikohet shumë shpejt.

Interesante

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *