Home / Kryesoret / Talat Xhaferi kërcënohet me vdekje, ja mesazhi?! (FOTO)

Talat Xhaferi kërcënohet me vdekje, ja mesazhi?! (FOTO)

Në rrjetet sociale nuk kanë të ndalur kërcënimet ndaj politikanëve dhe zyrtarëve shqiptarë në Maqedoni. Kësaj radhe në një koment të publikuar në facebook, një qytetar nuk heziton të paralajmëron vrasjen e kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferi. Qytetari që shihet në postim, shkruan: Asgjë ska përfunduar, Talat Xhaferi do të vritet në Kuvend, transmeton INA, duke cituar komentet që janë nxjerrë në portale maqedonase.

foto kercenim xhaferi

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *