Home / Showbiz / Tamara Ecclestone: Për tre vite kam qëndruar vetëm gjashtë minuta larg vajzës sime (Foto)

Tamara Ecclestone: Për tre vite kam qëndruar vetëm gjashtë minuta larg vajzës sime (Foto)

Tamara Ecclestone ka thënë se përpiqet të kalojë sa më shumë kohë të jetë e mundur me vajzën e saj trevjeçare.

Në një intervistë për The Telegraph, 32-vjeçarja është shprehur se Sophia është jeta e saj dhe nuk mund të rrijë dot pa të në asnjë moment.

Tamara dhe vajza e saj, Sophia (Instagram)

“Kam ndenjur larg saj vetëm gjashtë minuta në këto tre vite”, ka deklaruar ajo, citon TCH.

Tamara është vajza e bosit të Formula 1, miliarderit Bernie Ecclestone.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *