Home / Showbiz / Tara i dërgon këtë letër Bleros (Foto)

Tara i dërgon këtë letër Bleros (Foto)

Blero sot ka marrë dhuratën më të mirë.

Bëhet fjalë për një letër të shkruar nga vajza e tij Tara, shkruan Indeksonline.

Në një fletë të bardhë ajo ka vizatuar veten dhe Bleron, natyrisht është një vizatim fëmijësh por shumë i këndëshm.

Në këtë fletë ajo ka shkruar edhe “Babi të dua shumë”.

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *