Home / Showbiz / Të gjithë qeshën me performancën e saj, por në fund u befasuan (Video)

Të gjithë qeshën me performancën e saj, por në fund u befasuan (Video)

Kjo vajzë kishte filluar perfomancën e saj në Got Talent, kur juria filloi ngadalë të shtyp butonin e kuq, për refuzimin e saj në gara të mëtutjeshme, shkruan lajmi.net
Kjo ndodhi me të gjithë anëtarët e jurisë, por në fund mbetën gojëhapur.

Vajza kishte punuar deri tani për së prapthi, ndërkaq kur e ktheu siç duhet, publiku dhe juria panë një punë të mahnitshme që kishte bërë ajo.

Shikojeni dhe ju, në videon e mëposhtme. A do të nguteshit me shtypjen e butonit, njejtë sikurse anëtarët e jurisë?

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *