Home / Lajme / Rajon / Të rinjtë kosovarë e “kallin” Prevallën me muzikë tallava (Video)

Të rinjtë kosovarë e “kallin” Prevallën me muzikë tallava (Video)

Qindra të rinj ne rastin e një majit ia mësynë Prevallës

Disa me familje, të tjerët në mënyrë të organizuar, festuan “ditën e punëtorëve. Madje, disa prej tyre atmosferën e ‘dhezën’ edhe me muzikë tallava, shkruan Indeksonline.

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *