Home / Kryesoret / Televizioni Koha shpreh ngushllime të sinqerta familjes Idrizi

Televizioni Koha shpreh ngushllime të sinqerta familjes Idrizi

Televizioni Koha dhe stafi i sajë, shpreh ngushllime të sinqerta familjes Idrizi nga Bogovina për humbjen e Hazbi Idrizit Kryetar i Komunës së Bogovinës.

Bashkëpunimi i ndërsjelltë që kemi pasur me Z. Hazbi Idrizi do të ngelin gjatë në kujtimet tona si një njeri i sjellshëm me plot vizion për të ardhmen, me sakrific të madhe që punoi për vendin e vetë.

Idrizi ishte njëri ndër kryetarët e komunave më të suksesshëm i cili Komunës së Bogovinës i dha dritë me projektet e tijë që realizoi gjat mandateve që i pat.

Ngushllime Familjes Idrizi, Prehu në paqe Kryetar.

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *