Home / Kryesoret / Tension para stacionit policor në Shkup, “speciallcat” mbërrijnë

Tension para stacionit policor në Shkup, “speciallcat” mbërrijnë

Situatë mjaft e tensionuar dhe forca të shtuara policore vërehen te Stacioni Policor “Kisella Vodë” për shkak se sot rreth orës 09 e 30 minuta në stacionin policor “Kisella Vodë” janë mbledhur rreth 25 qytetarë nga shoqata “Qoseto”, për shkak se nga Sektori për krim të dhunshëm i MPB-së në këtë stacion policor është marë në bisedë informative personi Goran Angelov. Ai ishte një nga sulmuesit e Zoran Zaevit dhe deputetëve tjerë në dhunën më 27 prill që ndodhi në Parlament, transmeton Gazeta Lajm.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *