Home / Lajme / Kronika e zezë / Tentoi të përdhunonte një grua, filmohet nga kamerat e sigurisë (Video)

Tentoi të përdhunonte një grua, filmohet nga kamerat e sigurisë (Video)

Policia në Santa Ana në Kaliforni ka lëshuar një pamje të kamerave të sigurisë, e cila shfaq një burrë që sulmon dhe përpiqet të përdhunojë një grua e cila kishte dalë me miqtë e saj.

Kjo ka ndodhur të dielën e javës kaluar në mëngjes në një shkallë pranë ‘Rrugës së Tretë’ në qendër të qytetit Santa Ana.

Policia kishte marrë një telefonatë rreth orës 3 të mëngjesit nga një grua 26-vjeçare duke thënë se një i huaj e kishte kapur atë kur po linte një bar për të shkuar në tualet.

Xhirimi tregon momentin kur një burrë tenton të kryejë aktin dhe më pas e tërhiqet, derisa zhduket nga këndi i filmimit.

Gruaja ka rezistuar dhe më pas burri është larguar.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *