Home / Lajme / Botë / Tetë të vdekur pas të shtënave në Mississippi

Tetë të vdekur pas të shtënave në Mississippi

Pas disa të shtënave gjatë natës në qytetin amerikan, Mississippi, tetë persona kanë mbetur të vdekur, duke përfshirë edhe zëvendës shefin e policisë, shkruan BBC, transmeton Klan Kosova.

Të shtënat kanë ndodhur në tre lokacione të ndryshme në Bogue Chitto dhe Brookhaven në Lincoln County.

Një mashkull i dyshuar i cili është emëruar si Cory Godbolt, është ndaluar mëngjesin e së dielës dhe është duke u mbajtur në paraburgim.

Autoritetet kanë deklaruar që ende është herët që të diskutohet për motivet e këtyre vrasjeve.

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *