Home / Lajme / Kronika e zezë / Tetovari reh gruan e tij – (VIDEO)

Tetovari reh gruan e tij – (VIDEO)

Tetovarja 23-vjeçare me inciale V.I dje ka paraqitur dhunë familjare nga ana e burrit të sajë 26-vjeçarë i cili një kohë të gjatë e malltretuar fizikisht dhe psiqikisht . Para disa ditëve në shtëpinë e tyre në fshatin Trebosh ai e ka sulmuar fizikisht duke i shkaktuar lëndime të dukshme bashkëshortes së tij, e cila nga spitali klinik I Tetovës ka marrë edhe vërtetim për lëndimet. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *