Home / Kryesoret / Teuta Arifi konfirmon rikandidimin për një mandat tjetër në krye të Tetovës

Teuta Arifi konfirmon rikandidimin për një mandat tjetër në krye të Tetovës

Ka përfunduar mbledhja e Kryesisë Qendrore të BDI-së në Reçicë të Vogël në përfundim të së cilës janë konfirmuar edhe emrat e ministrave të rinj në qeverinë e re.

Nënkryetarja e BDI-së, dhe njëherësh kryetare e komunës së Tetovës, Teuta Arifi ka konfirmuar sonte para selisë së BDI-së se ajo do të ri garojë për kreun e Tetovës.

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti pas përfundimit të mbledhjes ka konfirmuar edhe emrat e ministrave të rinj në qeverinë e re

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *