Home / Showbiz / Tha se nuk do vishte më të shkurtra, Arbana Osmani se mban fjalën

Tha se nuk do vishte më të shkurtra, Arbana Osmani se mban fjalën

Vetëm një javë më parë moderatorja Arbana Osmani u shpreh live në Big Brother se nuk kishte më moshë për për të veshur më veshje të shkurtra dhe të hapura. Por mesa duket kjo ka qenë një shaka e moderatores pasi siç shohim në foton…

Vetëm një javë më parë moderatorja Arbana Osmani u shpreh live në Big Brother se nuk kishte më moshë për për të veshur më veshje të shkurtra dhe të hapura. Por mesa duket kjo ka qenë një shaka e moderatores pasi siç shohim në foton e fundit të publikuar në Instagram ku lajmëron fillimin e emisionit, tregon gjithashtu edhe veshjen e saj. Këtë herë ajo ka zgjedhur një fustan të shkurtër ngjyrë portokalli të hapur në pjesën e gjoksit mjaft të shkurtër

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *