Home / Lajme / Kronika e zezë / Theret për vdekje mjekja nga Shkupi

Theret për vdekje mjekja nga Shkupi

Mjekja nga Klinika për Nefrologjis është gjetur e vdekur mbrëmë në afërsi të Qendrës Klinike “Nënë Tereza” në Shkup.

Ajo kishte dëmtime nga një thikë në qafë dhe trup si dhe venat e prera. Sipas MPB-së, viktima është J.M.S. (53) nga Shkupi, e cila ishte edhe profesoreshë në Fakultetin e Mjekësisë.

Për më shumë informacione nga Ministria e Brendshme pritet më vonë gjatë ditës.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *