Home / Lajme / Kronika e zezë / Therje me thikë në oborrin e një shkolle në Prishtinë

Therje me thikë në oborrin e një shkolle në Prishtinë

Të martën në orën 11:00 në Prishtinë , policia ka arrestuar një person të gjinisë mashkullore pasi që i njëjti në oborrin e një shkolle ka sulmuar fizikisht pastaj edhe e ka therur me thikë viktimën mashkull.

 “Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman  mjekësor në QKUK”- thuhet në raportin e policisë.

Njësiti policor ka konfiskuar një thikë e cila dyshohet të jetë përdorur në  këtë rast,  ndërsa me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *