Home / Kuriozitete / Thonjtë e kristaltë, trendi më i fundit

Thonjtë e kristaltë, trendi më i fundit

Të ngjashëm me thonjte e mermerit, ata të kristalit janë trendi më i fundit i pranverës 2017. Ngjyrat pastel bëjnë bazat perfekte për ketë model dhe vetëm për pak kohë është shndërruar në trendi me te pëlqyer !

paind

 

Gjithashtu lexo

Shitet shtëpia më e lartë në botë (Foto/Video)

Shtëpia më e lartë në botë e njohur si “Falkon nest” në Prescott të Arizonës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *