Home / Showbiz / Tjetër “Bow Down “/ Noizy zëvendëson Encën me këngëtaren super sexy nga Kosova (Foto)

Tjetër “Bow Down “/ Noizy zëvendëson Encën me këngëtaren super sexy nga Kosova (Foto)

Upss! Si mund të ishte kënga “Bow Down” pa Encën? Po kjo këngëtare si mund ta këndonte?
Vite më parë Noizy bashkë me këngëtaren nga Kosova, Genta Ismajlin premtuan për publikun se do të kishin një duet të dy dhe këtë bashkëpunim fansat mezi e prisnin.

Kënga u tha se do të titullohej “The King and Queen” por ky projekt nuk u publikua kurrë . Por nga Noizy erdhi një realizim tjetër , ai me Encën “Bow Down “, ku kënga vazhdon “..Bow Down to the King and Queen…”,shkruan intv.al. Dhe kështu lind pyetja : “A e zëvëndesoi Noizy , Gentën me Encën me këngën “Bow down”? Edhe po të mos jëtë kështu fansat akoma e kërkojnë një duet mes Gentës dhe Noizyt si dhe pajtimin e Noizyt me Encën. Por cila mund të ndodhë?

Gjithashtu lexo

Fustani i kreatores shqiptare në Oscars (FOTO)

Kosova ditë e më shumë po tregon se është një vend i talentëve të mëdhenjë në shumë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *