Home / Lajme / Kronika e zezë / Tragjedi, Vetëvritet një 18 vjeçar

Tragjedi, Vetëvritet një 18 vjeçar

Policia ka njoftuar se një 18-vjeçar nga fshati Radostë i Komunës së Rahovecit është gjetur i varur në shtëpinë e tij.

 

Më 19.05.2017 në ora 19:00 stacioni policor në Rahovec ka pranuar informatë për një rast në fshatin Radostë.

Policia ka dal në vend ngjarje dhe është njoftuar se personi N.Z. i lindur në vitin 1999 është gjetur në shtëpinë e tij i vetëvarur dhe është dërguar menjëherë ne spitalin rajonal në Gjakovë ku mjekët kanë konstatuar vdekjen.

Trupi është dërguar për obduksion”, ka thënë për KTV-në zëdhënësja e policisë, Lirie Podrimaj.

Ajo ka shtuar se ende nuk dihen motivet e rastit dhe se ata janë duke pritur raportin e mjekësisë ligjore.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *