Home / Lajme / Kronika e zezë / Tragjike në Durrës, adoleshenti mbytet në Gjirin e Lalzit

Tragjike në Durrës, adoleshenti mbytet në Gjirin e Lalzit

Një 17 vjeçar është mbytur aksidentalisht ditën e djeshme tek “Gjiri i Lalëzit”. Bëhet fjalë për I. T, banues në Maminas.
Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 16:45. Sipas burimeve të policisë nga këqyrja e kufomës nuk janë evidentuar shenja dhune.

Lidhur me këtë ngjarje materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për ngjarje aksidentale.

Gjithashtu lexo

Plagos kushëririn me thikë, sherr për një vijë uji

Policia e Pukës ka arrestuar një person i cili ka plagosur me thikë dhe mjete të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *