Home / Showbiz / Transformohet Penelope Cruz futet në rrethin e bjondeve (Foto)

Transformohet Penelope Cruz futet në rrethin e bjondeve (Foto)

Penelope Cruz duket totalisht ndryshe teksa është shfaqur me një xhaketë lëkure dhe një paruke bjonde gjatë xhirimeve të fimit të saj më të ri në Miami.

Aktorja 43-vjeçare është fotografuar më këtë “look” të ri për rolin e saj më të ri si Donatella Versace në filmin “The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story”.

Cruz është transformaur si stilistja italiane për filmin biografik të Gianni Versace, i cili po xhirohet në vilën ikonë të Versace.

“The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story” është i bazuar në librin e shkrimtarit Maureen Orth të vitit 1999, me titull “Vulgar Favors”.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *