Home / Lajme / Kronika e zezë / Tre të lënduar nga aksidenti në dalje të Prishtinës, vetura ‘fluturon’ jashtë rrugës (Foto)

Tre të lënduar nga aksidenti në dalje të Prishtinës, vetura ‘fluturon’ jashtë rrugës (Foto)

Në magjistralen Prishtinë-Shtime ka ndodhur një aksident ku me ç’rast tre persona kanë mbetur të lënduar, dy prej të cilëve janë dërguar në QKUK.

Aksidenti ndodhi pasi një veturë është vetë-rrokullisur nga pakujdesja, dhe ka hyrë në një oborr të një shtëpie pranë rrugës ku ishte duke kaluar,

Rastin e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Ferizajt, Agim Gashi, i cili tha se vetura u rrokullis nga pakujdesja dhe shpejtësia.

Fotografitë e mëposhtme janë dërguar në redaksinë e Klan Kosova, nga një shikues/lexues, të cilat dokumentojnë edhe aksidentin.

Gjithashtu lexo

28 vjeçarja shqiptare që u dogj në azil, vetë ia vuri flakën objektit

Gruaja 28-vjeçare nga Shqipëria, e cila u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *