Home / Showbiz / Unikkatili ka disa fjalë të fuqishme për Ziadin Selën (Foto)

Unikkatili ka disa fjalë të fuqishme për Ziadin Selën (Foto)

Rasti famëkeq i kryetarit të LR-PDSH-së, Ziadin Selës, në të cilin u ushtrua dhunë në Kuvendin e Maqedonisë më 27 prill, ka lënë të brengosur shumë shqiptarë dhe fytyra të njohura publike.
Reperi i shumë pëlqyer nga të gjitha trevat shqiptare Unikkatili, i cili prej vitesh jeton në SHBA, ka ngelur gjithashtu i prekur nga kjo situatë.Megjithatë, ai ka disa fjalë të fuqishme për Ziadinin, përmes së cilave i uron shëndet, ndërsa e quan shqiptar të fortë.
Këtë mbështetje, reperi e jep përmes një statusi të publikuar në InstaStory.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *