Home / Kuriozitete / Ushtronte boks me dajën, duke e goditur ia nxori protezat e dhëmbëve (Video)

Ushtronte boks me dajën, duke e goditur ia nxori protezat e dhëmbëve (Video)

Cae Jacobs ia ka nxjerrë dajës së tij, Martyn Pursey, protezat nga goja, derisa po ushtronin në kopshtin e shtëpisë që ndodhet në Wales të Britanisë së Madhe.

Në momentin që u godit nga prapa, prej nipit 17-vjeçar atij i lëvizën dhëmbët e vënë dhe i ranë në bar.

Por, në vend se t’i pastronte së paku me ujë, i ktheu sërish në vend sikur mos të ketë ndodhur asgjë.

Videoja e tregon këtë moment, derisa në sfond dëgjohet dikush teksa qesh me zë.

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *