Home / Showbiz / Vajza e këngëtares së njohur shqiptare shkëlqeu në mbrëmjen e maturës (FOTO)

Vajza e këngëtares së njohur shqiptare shkëlqeu në mbrëmjen e maturës (FOTO)

Elsa Hoti quhet vajza e këngëtares Safete Mustafa.Elsa ka festuar mbrëmjen e maturës dhe në eventin e organizuar,

Ajo ka shkëlqyer me pamjen e saj.

E veshur me një fustan të zi, bukuroshja dukej tejet elegante.

Për mbrëmjen e maturës, Elsa urim ka marrë edhe nga tezja e saj Lule Mustafa.

Per me shume shikoni foton e saj me poshte

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *