Home / Lajme / Rajon / Vajza nga Tirana e lë pa fjalë nipin e miliarderit shqiptar! Ja pse!!! (FOTO)

Vajza nga Tirana e lë pa fjalë nipin e miliarderit shqiptar! Ja pse!!! (FOTO)

Tashmë është bërë e modës që femrat sapo shohin dikë me lekë “t’i vërsulen” pa u interesuar aspak se kush është apo çfarë bën, pasuria mesa duket vlerësoka gjithçka. Pikërisht me këtë po përballet dita-ditës miliarderi shqiptar nga Kosova, Alban Pacolli, i cili gjithashtu është një i afërm i Behgjet Pacollit.

Albani ka shkruar pranë JOQ, për të treguar shqetësimin që me shumë mundësi e kanë të gjithë çunat e pasur. Pacolli thotë se ndihet shumë i zhgënjyer nga femrat shqiptare, të cilat sapo mësojnë se dikush është i pasur i vërsulen, ndërsa një gjë e tillë nuk i ka ndodhur kurrë me femrat e huaja. Ja çfarë shkroi Albani pranë JOQ:

“Përshëndetje, JOQ! Kam një shqetësim dhe kisha qejf ta ndaja me fansat tuaj. Jam një djalë shumë i pasur nga Prishtina, origjina e babit dhe nga Tirana origjina e mamit. Unë jetoj në Moskë, sepse kam bizneset e mia dhe atje jam një nga djemtë më të pasur. Jam një përdores i rregullt i Instagramit, dhe pasi publikoj foto nga jeta ime luksoze, shumë femra më shkruajnë. Madje kur isha në Shqipëri para pak ditësh më shkroi një vajzë nga Tirana dhe më ftoi për seks. Kam një pyetje, pse janë kaq interesaxhie shqiptaret ndërsa e kundërta ndodh me femrat këtej?”

Teksa dërgoi fotot e bisedës në Instagram me vajzën, Albani tregon se është në hall, pasi është në lidhje me një vajzë në Rusi. Lidhja e tij është në rrezik, pasi duke qenë se i shkruajnë shumë vajza, ndonjë ditë mund të ndodhë që e dashura t’i lexojë mesazhet, megjithëse Albani kujdeset t’i fshijë.

Gjithashtu lexo

Një polic turk është vrarë nga luftëtari i SHI-së në stacionin policor në Stamboll

Një polic turk mbrëmë është goditur me thikë për vdekje në stacionin policor në Stamboll …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *