Home / Lajme / Kronika e zezë / Vritet Hazbi Idrizi – Kryetar i Komunës së Bogovinës – (Video & Foto)

Vritet Hazbi Idrizi – Kryetar i Komunës së Bogovinës – (Video & Foto)

Sipas informacioneve të fundit nga tereni Hazbi Idrizi – Kryetar i Komunës së Bogovinës nuk ka mundur të ju mbijetojë plagëve të marr dhe ka ndërruar jetë.

Sipas informacioneve jo zyrtare në teren flitet se ka ndëruar jetë edhe një person tjetër i cili ka marrë pjes në këtë incident.

Informacioni më i ri që ariti në redaksinë e Televizionit Koha – Tetovë në lidhje me vrasjen e Hazbi Idrizit – Kryetarit të komunës së Bogovinës është se rrethë orës 10:30 pas një zënke verbale mbi trupin e Kryetarit të komunës së Bogovinës një person ish i punësuar në komunën ka shtën me armë zjarri dhe me 6 plumba ka vra kryetarin e komunës z. Hazbi Idrizin. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *