Home / Lajme / Kronika e zezë / Vdes një grua , dyshohet që u helmua gjatë pastrimit me dezinfektues

Vdes një grua , dyshohet që u helmua gjatë pastrimit me dezinfektues

Një femër në Klinë dyshohet se ka vdekur si pasojë që ka përdorur disa dezinfektuesve të fortë gjat pastrimit.
Policia e Kosovës ka informuar se në fshatin Bokshiq të Klinë një burrë -dëshmitari ka raportuar se gruaja e tij gjersa ka qenë duke pastruar me preparate dezinfektuese është helmuar dhe ka vdekur.

“Vdekjen e ka konstatuar mjeku kujdestar”, thotë Policia.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion.

Gjithashtu lexo

Plagos kushëririn me thikë, sherr për një vijë uji

Policia e Pukës ka arrestuar një person i cili ka plagosur me thikë dhe mjete të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *