Home / Showbiz / Vëllai i Rihanna-s ndjek modelen e njohur shqiptare (Foto)

Vëllai i Rihanna-s ndjek modelen e njohur shqiptare (Foto)

Dëshira e të gjithëve është të kemi mundësinë që Rihanna të na ndjekë në rrjetet sociale, si Instagram apo Snapchat, por mund të mjaftohemi edhe me vëllain e saj.
Rajad Fenty, vëllai i këngëtares së njohur, është bërë pjesë e listës së personave që ndjekin modelen e njohur shqiptare, Oriola Marashi.

Mjafton një kërkim i thjeshtë në personat që 20-vjeçari ndjek në Instagram dhe mund të gjejmë lehtësisht emrin e modeles.

Kjo gjë sigurisht e ka gëzuar pa masë Oriolën, sepse nuk ndodh shpesh që të të ndjekë në rrjete sociale vëllai i një këngëtareje të njohur si Rihanna.

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *