Home / Showbiz / Victoria heq tatuazhin dedikuar David Beckham

Victoria heq tatuazhin dedikuar David Beckham

Tatuazhi që Victoria kishte berë në qafë dedikuar bashkëshortit të saj David Beckham pothuajse është zdukur.

Tatuazhi i zbehur u zbulua kur stilistja veshi ‘jumpsuit’ me shpinën jashtë në një mbrëmje bamirësie mbi kancerin e gjirit, në Nju Jork ditën e premte.

Nëna e katër fëmijëve e bëri tatuazhin për përvejtorin e gjashtë të martesës së saj dhe zhdukja e tij ka lindur dyshimet se e ka hequr me lazer. Tatuazhi nis në qafë dhe zbret në vijë vertikale në shpinën e saj.

 

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *