Home / Lajme / Maqedoni / Video e re e policit të plagosur: “Ju nuk jeni njerëz” (Video)

Video e re e policit të plagosur: “Ju nuk jeni njerëz” (Video)

Një video sot po qarkullon nëpër rrjetet sociale ku shihet një polic i plagosur nga protestuesit e dhunshëm duke ju thënë atyre: “Ju nuk jeni njerëz”,

Mbrëmjen e 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë policia intervenoi me vonesë, mirpo në momentet e invervenimit krahas deputetëve dhe gazetarëve të lënduar, u lënduan edhe shumë pjesëtarë të policies.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *