Home / Kryesoret / Video e re : Një nga huliganët në Parlament ishte me pistoletë – (VIDEO)

Video e re : Një nga huliganët në Parlament ishte me pistoletë – (VIDEO)

Në rrjetet sociale paraqitet një video e re nga protestat e dhunshme më 27 prill në Parlament.

Videoja tregon se si një nga huliganët ka hyrë në sallën e konferencës për shtyp me armë në brez, ku cak sulmi ishin deputetët e LSDM-së, BDI-së dhe Aleancës për shqiptarët.

Për më shumë shikoni videon.

 

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *