Home / Kuriozitete / VIDEO/ Momenti dramatik kur fëmija nxirret gjallë nga lumi në Mitrovicë

VIDEO/ Momenti dramatik kur fëmija nxirret gjallë nga lumi në Mitrovicë

Dje gjatë ditës një incident gati të përfundojë tragjik u kthye në mrekulli. Një fëmijë i moshës rreth 4-5 vjet ka rënë në lumin e rrëmbyeshëm të Ibrit.

Por fatmirësisht aty u gjenden disa të rritur të cilët kërcyen në lumë dhe shpëtuan fëmijën.

Nuk dihet identiteti fëmijës e as i atyre që e shpëtuan megjithatë e mira është se ai është gjallë.

Magazina.al ka siguruar videon ku shihet momenti ku fëmija nxirret nga lumi i qytetit të Mitrovicës.

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *