Home / Kuriozitete / VIDEO/ Nuk keni për ta besuar…Njerëzit me superfuqi ekzistojnë vërtetë

VIDEO/ Nuk keni për ta besuar…Njerëzit me superfuqi ekzistojnë vërtetë

A doni të njiheni me njerëzit me fuqi “mbinatyrore”? Tim Cridland, i njohur si Zamora, mbizotëron një fenomen të çuditshëm për shumë vite, ai është në gjendje që të lëvizë rruazat e gjakut, duke i shpuar ato.

Sipas mjekësisë, Cridland ka lindur me një gjendje gjenetike e cila bën që ai të mos ndjejë dhimbje. Megjithatë, ai thotë se këtë e arrin përmes fuqisë së mendjes, përmes të cilës e kapërcen dhimbjen.

Ky është vetëm një nga rastet e rralla dhe shumë të çuditshme të njerëzve që posedojnë fuqi të mbinatyrshme.

Lexo edhe:

Gjithashtu lexo

Qyteti ku askush nuk punon pas të mërkurës (Foto)

Pas 730 kilometrave udhëtim nga Stambolli, ju do të shkelni brigjet veriore të Turqisë, ku …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *