Home / Lajme / Kronika e zezë / Vidhet bastore në Shkup

Vidhet bastore në Shkup

Një bastore në Shkup është vjedhur mbrëmë, informojnë nga MPB, përcjell Aktuale.mk

 Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:20 në Shkup, në rrugën ‘Tale Hristov’, përderisa person I maskuar duke i kërcënuar me pistoletë të punësuarit, ka marrë paratë dhe ka ikur në drejtim të panjohur.

Policia po ndërmer masa për gjetjen e kryerësit me qëllim të zbardhjes së rastit.

 

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *