Home / Kryesoret / VMRO-DPMNE kërkon tërheqjen e kryeparlamentarit Xhaferi

VMRO-DPMNE kërkon tërheqjen e kryeparlamentarit Xhaferi

Të gjithë qytetarët kërkojnë nga LSDM që ta tërheq Platformën e Tiranës dhe kryetarin e kuvendit I cili u zgjodh në kundërshtim me rregulloren e kuvendit, thonë nga VMRO-DPMNE,

Sipas partisë së Gruevskit, është koha që LSDM të dëgjojë zërin e popullit dhe të ndërpresë me terrorin që ushtron ndaj qytetarëve të Maqedonisë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *