Home / Lajme / Maqedoni / VMRO-DPMNE: Nderojmë policët e vrarë para dy viteve në Lagjen e Trimave

VMRO-DPMNE: Nderojmë policët e vrarë para dy viteve në Lagjen e Trimave

VMRO-DPMNE sot përmes një komunikate ka nderuar 8 të vrarët e forcave policore të cilët para dy viteve vdiqën në Kumanovë si shkak i përleshjes me grupin e armatosur, transmeton Gazeta Express.

Nga VMRO-DPMNE thonë se të gjithë ne do të jemi borxhlinjë ndaj guximit dhe sakrificës të tyre, njofton MIA.

Për dallim nga to, shton VMRO-DPMNE, Zoran Zaev dhe Oliver Spasovski përgjithmonë do të mbeten në anën tjetër, në mesin e atyre që ia kthyen shpinën popullit të vet.

Gjithashtu lexo

Rikthehet ndotja e rrezikshme në Tetovë – (FOTO & VIDEO)

Me matjen e koncentrimeve dyfish më të lartë nga e lejuara të grimcave PM10, Tetova …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *