Home / Lajme / Rajon / Vriten dy gra, një fëmijë i plagosur në magjistralen Bujanoc – Gjilan

Vriten dy gra, një fëmijë i plagosur në magjistralen Bujanoc – Gjilan

Një grua ka humbur jeten në vendin e ngjarjes kurse tjetra rrugës për spital, pas të shtënave që kanë ndodhur në fshatin Turi, në rrugen regjionale Bujanoc-Gjilan.

 Gjithashtu është lenduar një vajz e mitur e cila është dërguar në spitalin e Nishit dhe gjendja e saj ende nuk dihet.

Siç meson presheva.com bëhet fjalë për përsona me nënshtetesi të Kosovës, ndersa jo zyrtarisht konfirmohet se keta persona kanë pasur një konflikt në mes veti në një veturë me targa kosovare dhe vijnë nga Vitia.

Gjithashtu lexo

Rrahje masive në Shkup

Në një restorant në rrugën “Bosnja dhe Hercegovina” në Shkup ka ndodhur një rrahje mes …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *