Home / Lajme / Rajon / Vuçiq betohet më 31 maj

Vuçiq betohet më 31 maj

Presidenti i zgjedhur i Serbisë, Aleksandar Vuçiq do të betohet të mërkurën në këtë post të mërkurën më 31 maj.

Në këtë mënyrë, siç thuhet në listën e protokollit, kjo tregon respekt për vendin dhe traditat.

Vuçiq i cili është kryeministër aktual i Serbisë nesër do të kryesojë seancën e fundit të qeverisë së këtij vendi.

Ende nuk dihet se kush do ta zërë vendin e tij në pozitën e kreut të ekzekutivit,

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *