Home / Lajme / Rajon / “Washington Post” shkruan për takimin Rama – Basha: S’ka zgjidhje të menjëhershme

“Washington Post” shkruan për takimin Rama – Basha: S’ka zgjidhje të menjëhershme

Washington Post, gazeta e njohur amerikane i dedikon një shkrim takimit mes kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama dhe liderit të opozitës Lulzim Bashsa.

“Nuk ka një zgjidhje të menjëhershme për krizën politike në Shqipëri”, duke theksuar se opozita shqiptare ka kërcënuar me mosbindje civile, ndërkohë kryeministri Edi Rama ka përsëritur se zgjedhjet do të zhvillohen brenda afateve kushtetuese.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *