Home / Showbiz / Xeni përlotet me befasinë e jashtëzakonshme! (Video)

Xeni përlotet me befasinë e jashtëzakonshme! (Video)

Këtë edicion në emisionin LEMzA, i ftuar ishte këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore, Shkelzen Jetishi Xeni!

Mbi të gjitha pika kulmore e emisionit ishte befasia e përgatitur nga stafi i emisionit, ku ai për herë të parë pas shumë vitesh nuk arrin të përmbaj emocionet.

Ajo që i kishte munguar për një kohë të gjatë vjen ekskluzivisht në emisionin LEMzA’ direkt nga Amerika e largët.

Për të parë emocionet dhe si ka rrjedhur ngjarja e plotë klikoni linkun në vazhdim.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *