Home / Lajme / Maqedoni / Xhaferi dhe Zaev pijnë kafen e 1 majit bashkë (FOTO)

Xhaferi dhe Zaev pijnë kafen e 1 majit bashkë (FOTO)

Pas takimeve me Hojt Ji, kryetari I parlamentit Talat Xhaferi dhe kreu i LSDM-së Zoran Zaev, janë takuar për të pirë kafenë bashkë dhe shkëmbyer mendime.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *