Home / Kryesoret / Xhaferi ja tregon dhëmbët Gjorçevit: Ulu në vend (Video)

Xhaferi ja tregon dhëmbët Gjorçevit: Ulu në vend (Video)

Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi, nuk ia dha fjalën deputetit Vllatko Gjorçev për fjalim, pasi në foltore erdhi pa kërkuar leje nga kryetari,

 

“Shko në vendin tënd Gjorçev, nuk mund të dalësh në foltore pa e marrë fjalën. Ju përsëris, duhet të ktheheni në vendin tuaj”, tha Xhaferi, gjatë polemikës me Gjorçevin.

Ndërsa deputeti Vllatko Gjorçev, ju përgjigj duke i thënë se ai ka të drejtë të marrë fjalën kur të dojë dhe vendosi të qëndrojë në këmbë.

Pas kësaj, Talat Xhaferi dha pauzë për deputetët, ndërsa pritet që seanca të vazhdojë pas orës 18:00./Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Tym, zjarr e mbeturina në komunat shqiptare, politikanët bëhen gati për fushatë,rinia pa shpresa

Partitë shqiptare në Maqedoni kanë filluar përgatitjen për fushatën e zgjedhjeve lokale të cilat pritet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *