Home / Lajme / Maqedoni / Xhaferi vendos dhe flamurin shqiptar në zyrën e kreut të Parlamentit

Xhaferi vendos dhe flamurin shqiptar në zyrën e kreut të Parlamentit

Pasi hyri në kabinetin e tij dhe realizoi takim me ambasadorin e BE-së, kryeparalamentari Talat Xhaferi, ka vendosur mbi tavolinë flamuj të vegjël të Maqedonisë, Shqipërisë dhe BE-së.

Image

Lexo edhe:

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *