Home / Showbiz / Xheni dhe Benardi surprizohen nga fansat, ja çfarë kanë gjetur në shtëpi (Foto)

Xheni dhe Benardi surprizohen nga fansat, ja çfarë kanë gjetur në shtëpi (Foto)

Xheni dhe Benardi janë një nga çiftet  më simpatikë të Big Brother.

Edhe gjatë qëndrimit të tyre brenda shtëpisë ata kanë marrë surpriza nga fansat e tyre. Kjo ishte një tjetër dhuratë e cila ka zbukuruar ditën e çiftit. Janë dy mbluza të stampuara me foto të çiftit me momentet e tyre më të bukura.

‘Faleminderit per mbështetjen që na jepni çdo ditë, skam fjalë për atë që bëni për ne…ju jeni thjesht e mrekullueshme. Ju du shum shpirtat e mi!’-ka shkruar Xheni krahas fotos së publikuar. /Gazeta Express/ 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *